Teslimat ve İade

TESLİMAT

Siparişlerinizi 48 saat önceden alıyoruz, ve İstanbul içinde kendi teslimatımızı güvenli ve sorunsuz bir biçimde kendimiz yapıyoruz.

İstediğiniz gün içerisinde teslimatı gerçekleştiriyoruz.

İstanbul dışı gönderimler için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz.

Detaylı bilgi için info@meyveliofis.com.tr
0850 225 04 67

 

İPTAL

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.  Fakat siz değerli müşterilermizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

 

İADE

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde memlekettengelsin.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, Yurtiçi Kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

 • Tadını / kalitesini beğenmediğiniz ürünleri iade edebilirsiniz.
 • Kargoda ambalajı bozulmuş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.
 • İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edemem ?

 • Alıcı’nın isteği ve açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan tek kullanımlık ürünler
 • Çabuk bozulabilecek ürünler
 • Alıcı’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı taktirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler,
 • Teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen iade işlemi için, ürünü Meyveli Ofis’e göndermeden önce info@meyveliofis.com.tr adresine, iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün kırılmış / bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ürünler mutlak suretle orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, soğuk ürünler için buz aküleri dondurularak ve uzay poşetiyle, kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılarak iadesi yapılmalıdır.
 • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?

Yurtiçikargo’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının  "Karşı Ödemeli" olarak

Meyveli Turizim Tic. Ltd. Şti.

MeyveliOfis

Barbaros mahallesi Ortabahar sok No26/A Ataşehir İstanbul

Tel: 08502250467

Adresine teslim edileceğini belirtmeniz yeterlidir, ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz.

 • Yurtiçi Kargo’yu 444 99 99 arayarak adresinize kurye talep edebilirsiniz
 • https://www.yurticikargo.com  web sitesinden kurye çağırabilir ya da size en yakın yurtiçi kargo şubesinin adresini öğrenerek doğduran şubeye teslim edebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0850 225 04 67 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ürün İade Adresi: Barbaros mahallesi Ortabahar sok No26/A Ataşehir İstanbul