Sıkça Sorulan Sorular

page2-img1


Ofisim için meyveyi yakınımdaki manavdan veya marketten almak yerine Meyveli Ofis olmanın avantajı nedir?

Ofislerinize meyve kasalarını servis ederken özenle seçtiğimiz sağlıklı meyveleri; uzmanların denetiminde en iyi koşullarda saklıyor, meyveleri tek tek dezenfekte ederek hijyenik koşulları onaylı paketleme alanımızda uzman ekiplerimizce paketliyoruz. Ofisinize gelmeden önce taze kalmalarını sağlamak için meyve saklama koşullarına uygun araçlarımızla sizlere ulaştırıyoruz.

"Zaman bir insanın harcayabildiği en kıymetli şeydir..."
Theophrastus

Ofislerinizde sizler işlerinize konsantre olmuşken tüm bu süreci sizin için hazırlayan birilerinin olması ve kolaylıkla ulaşabildiğiniz alanlarda meyvelerin bulunması iş aralarında doğru ve sağlıklı beslenebilme imkanını sağlar.
Kurumsal Welness (sağlıklı olma) projeleriyle sizlere sunulan sadece kasalarla meyveleri tüketmenin dışında diyetisyenler eşliğinde bilinçlendirme çalışmaları ile "Sağlıklı Beslenme Kültürü" oluşturmaktır.


Ofislerde meyveleri yemek kolay mı?

Evet, kolay Meyveli Ofisleriniz için hazırladığımız tüm meyveler kolaylıkla tüketebileceğiniz formlarda sizlere hazırlıyoruz. Üzüm, çilek, kiraz, incir vs. gibi kolay ezilen meyveleri sert meyvelerin yanında ayrı porsiyonlar halinde sunuyoruz. Böylece kasaların içerisinden seçimde kolaylaşıyor.


Nasıl sipariş verebilirim?

Web sitesinden giriş yaparak hesap oluşturabilirsiniz. Sipariş formlarında istenilen bilgileri doldurup tüm özel isteklerinizi bize yazabilirsiniz. Meyve siparişi vermek ofis malzemesi almak gibi değildir. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz bizi 0850 225 04 67 nolu telefondan arayınız. Sizler için uygun olan meyve çeşitlerini ofis çalışanlarınızın sayısına göre ve isteklerinize göre detaylandıralım.


Toplantılar için veya özel isteklere göre meyve kasaları hazırlayabiliyor musunuz?

Meyveli ofis olduğunuz da uzman diyetisyenlerimiz danışmanlığında sizler için hazırladığımız Kurumsal Welness (sağlıklı olma) projelerimiz hakkında da bilgi sahibi olun. Uzman diyetisyenimize danışarak sizin için istekleriniz doğrultusunda hazırladığımız paketler toplantı sırasında düşen tempoyu arttırmaya yardımcı olacaktır.
Meyve şekerine ihtiyaç duyan bedeninize ve beyninize yakıtı gönderecek olan Bizim Meyveli Ofis kapsamında toplantı menülerimiz, meyveli sularımız ve meyveli kurularımız; yaratıcılığınızın bir anda artarak toplantılarınızdaki takım çalışmasını destekleyecektir.


Siparişleri saat kaçta ulaştırıyorsunuz?

Siparişlerinizi ofislerinize saat 07:00 ve 14:00 arası istediğiniz saatte bırakabiliriz. Eğer ofisleriniz saat 07:00 den daha geç açılıyorsa sorun değil size meyvelerinizi ulaştırmanın her zaman bir yolu vardır!


Siparişimi istediğim zaman durdurabilir miyim?

Eğer siparişinizi değiştirmek isterseniz, 24 meyve kasası için 48 saat öncesinden bildirim yapmanızı istiyoruz Örneğin siparişinizi bir süreliğine Ekibiniz eğitimde olduğu için veya sipariş tarihlerinde ofiste olamayacağı için dondurmak isteyebilirsiniz.

Bu durumda sizlere önerimiz; Aylık faturalarınız her ayın başında yenilendiğinden ayın başında tarafımıza bilgilendirme yapmanızdır. Böylece sipariş dondurma ve durdurma işlemini gerçekleştirebiliriz.


Meyve kasalarında çürük meyve olursa?

Meyveli ofislerinizdeki kasalarınızda yer alan meyvelerde herhangi birinde bizden kaynaklı olduğundan emin olduğunuz herhangi bir memnuniyetsizlik olduğu takdirde sizlerden kesinlikle ücret alınmayacağını garanti edebiliriz. Bu garanti sizlere sunduğumuz kasalardaki çeşitli nedenlerle sizlere teslim edildiği ilk saatlerde bozuk veya çürümüş olduğunu tespit ettiğiniz meyveleri kapsar.