Bizim Meyveli OfisOfis toplantılarınız için size özel hazırladığımız Bizim Meyveli Ofis menüleri, düşen tempoyu arttırmaya yardımcı olacak. Meyve şekerine ihtiyaç duyan bedeninize ve beyninize yakıtı göndererek yaratıcılığınızın bir anda artmasını ve toplantılarınızdaki takım çalısmasını destekleyecektir.


page2-img1

Meyveli Kurular

Ofis çekmecelerinizden tatlı eksik olmuyorsa, ikindi ara ögünlerinizde çay saati yapmayı seviyorsanız, antioksidan zengini kuru elmaları; kokusuyla ve muhteşem rengiyle motivasyonunuzu artıracak kuru mandalinaları; toplantılarınızdan ve ofislerinizden Meyveli Kuruları eksik etmeyin!

Devamıpage2-img1

Meyveli H2O

"Ofiste su iç" diyoruz çünkü; çeşitli sebze ve meyveleri ekleyerek oluşturduğumuz Meyveli H2O'lar su içme alışkanlığı kazanmak, ofiste düşen enerjinizi yükseltmek, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için en sağlıklı seçeneklerden biri.

Devamı
page2-img1

Meyveli Toplantı

Meyveli Toplantılar alışkanlık yapar. Uzman Diyetisyen İpek Ağaca Özger'in sizler için hazırladığı Turuncu, Beyaz ve Rengarenk menüleri ile tek kişilik özel porsiyonlar, toplantı ve davetlerinizin vazgeçilmezi olacak...

Devamı
page2-img1

Meyveli Hediye

Bizim Meyveli Hediyeler kurumsal hediyeler için alışılagelmişin dışında, istediğiniz ürünlerden hazırladığımız tek kişilik kasalarla sunduğumuz meyveli hediyeler fark yaratacak....

Devamı