Hakkımızda

Güne Mutlu Başlamak İçin!

Meyveli Ofis çalışanların güne mutlu başlamaları, güzel bir gün geçirmeleri ve evlerine gülümseyen yüzlerle ve enerjik biçimde dönmeleri için doğanın sihirli tatlarından sağlıklı sürprizler sunuyor.

Ofislerinizde çalışanlarınızın, gök kuşağı renklerinde; mevsiminde yetişen kaliteli ve sağlıklı sebze meyve tüketmelerini sağlayarak, sürdürülebilir meyve tüketimini ve sağlıklı beslenmeyi bir iş yeri kültürü haline getiriyoruz.

Amacımız ve Değerlerimiz

Ofiste zindelik, sağlık ve motivasyon için...
Oturduğunuz yerden tek bir siparişle her renk besin gurubuna ulaşabilme imkanı var mı? Belki de artık bu mümkündür... Meyveli Ofis ailesine katılın! Meyvelen, Tazelen Sadelen veya Bizim Meyveli Ofis seçeneklerimizle; ofislere kasalarla sağlık taşıyalım. Sizler için mevsiminde yetişen meyveleri özenle hazırlayıp, Meyveli ofis kasalarında ofislerde sürdürülebilir meyve tüketimi için belirlenen sıkılıklarda iş yerlerinize getirerek herkesin ulaşabileceği bir yerde sunalım.

Amacımız
Ofislerinizde çalışanlarınızın, gökkuşağı renklerinde; mevsiminde yetişen kaliteli ve sağlıklı sebze meyve tüketmelerini sağlayarak sürdürülebilir meyve tüketimini ve sağlıklı beslenmeyi bir işyeri kültürü haline getiriyoruz...
Renklerden Fazlası...
Meyveli Ofis’in renkli dünyasından sipariş ettiğiniz her bir meyve kasasıyla aynı zamanda sürdürülebilir bir geleceğe de yatırım yapıyoruz:

Her bir kasa için doğadan aldığımız ilhamı ona geri kazandırmak adına ülkemizin çeşitli bölgelerinde yer alan meyve üreticileriyle ortak çalışmalar yapıp firmanız adına 1 meyve ağacı dikiyoruz.
Bir sonraki siparişinizi sizlere ulaştırdığımızda önceki siparişinizden arta kalan meyveleri ve kasamızı geri alıyor artan meyveleri Darıca Faruk Yalçın hayvanat bahçesine ulaştırıyoruz. Kasalarımızı da sonraki siparişleriniz için kullanıyoruz.
Anadolu’dan bizlere meyvelerini ulaştıran çiftçilerimize desteklerimizi siz meyveli ofislerimiz sayesinde sağlıyoruz.

Neden Meyveli Ofis Olmalıyız...

page2-img1

İşyerinizdeki çalışanların her biri pek çok farklı karakter ve beklentiye sahiptir. Bu yüzden onları Kırmızı, Mavi, Sarı ve Yeşil gibi renklerle tanımlıyoruz… Ancak hepsinin ortak, çok temel bir beklentisi var: Mutlu olmak! Değişmeyen en önemli unsur sürdürülebilir, kaliteli insan kaynağı olduğu için;

Meyveli Ofislerimizde

Çalışanlar fiziksel ve zihinsel olarak daha sağlıklı hale gelirler.
Daha yüksek efor ile daha yaratıcı olurlar.
Mutlu çalışanlarla iş başarısı ve kalitesi artar.
Ekip çalışması gelişir.
Yıl içinde çalışan iş günü kaybını azaltır.
Şirket bağlılığını artırır.

Nasıl Meyveli Ofis Olurum?
page2-img2
Sizler için mevsiminde yetişen meyveleri özenle hazırlayıp düzenli meyve tüketimini sağlamak için belirlenen sıklıklarda iş yerine getiriyor ve tüm ofis çalışanlarının ulaşabileceği şekilde sizlere sunuyoruz. Her biri farklı amaçlara hizmet eden kendinize uygun bulduğunuz MEYVELEN, TAZELEN, SADELEN veya BİZİM MEYVELİ OFİS menülerinden seçimlerinizi internet üzerinden veya telefonla sipariş verebilirsiniz.

devamı
Sıkça Sorulan Sorular
Ofisim için meyveyi yakınımdaki manavdan veya marketten almak yerine Meyveli ofis olmanın avantajı nedir?

Devamı